Vážení sportovci, drazí fanoušci a majitelé rottweilerů, milí přátelé!

Je mi obrovskou ctí a potěšením moci vás všechny jménem Rottweiler klubu České republiky (RKČR) pozvat na Mistrovsví světa IFR v kategoriích IGP a IFH, které bude hostit jihočeské město Jindřichův Hradec ve dnech 16.–21. října 2023, přičemž slavnostní zahájení proběhne v úterý 18. října a v pondělí 16. října kongres delegátů IFR.

Chovu rottweilerů se věnuji více než 30 let. Jsem majitelem chovatelské stanice Terezský dvůr. Mým cílem vždy byli zdraví psi s výborným exteriérem a vyrovnanou povahou. Kromě chovu jsem také mezinárodní rozhodčí exteriéru plemene rottweiler.

To, že jsou rottweileři pracovní psi, a to jak precizní stopaři, tak neohrožení obránci, nám dokazuje každé Mistrovství světa IFR a já přeji jménem celého předsednictva RKČR všem závodníkům, aby se jim na závodě povedlo zúročit svou práci, předvedli výkony přesně podle svých představ – a také aby jim nechybělo tolik potřebné pověstné štěstí.

Jménem pořadatelského týmu mohu slíbit, že uděláme vše pro to, abychom si společné dny užili a mistrovství proběhlo ve všech ohledech férově, profesionálně, ale stejně tak i v přátelské atmosféře.

Těšíme se na vás, jménem pořadatelů

Karel Frank, předseda RKČR a vedoucí MS IFR 2023